• Darbo valandos: 08:00 – 20:00
  • info@mintiesklinika.lt

Implantacija

Dantų atkūrimas pasitelkiant implantus – šiuolaikiškas ir patikimas būdas, leidžiantis atkurti prarastus dantis nuo šaknies iki pat vainiko. Taikant šį metodą, galima atkurti tiek vieną ar kelis, tiek daugumą ar netgi visus dantis. Idealiai pritaikytas gydymo planas, visame pasaulyje pripažintų gamintojų implantai ir protezavimas pasitelkiant šiuolaikiškas ir patikimas medžiagas leidžia sukurti rezultatą, kuriuo galėsite džiaugtis visą likusį gyvenimą. Visi implantai gaminami iš tvirtų, ilgaamžiškų ir su žmogaus organizmu suderinamų medžiagų. Implantai sriegiami trūkstamų dantų vietoje ir tampa stabiliomis atramomis būsimų naujųjų dantų protezams (karūnėlėms ar tiltams). Su naujaisiais dantimis galima nevaržomai šypsotis, juoktis, valgyti bet kokį maistą ir džiaugtis galimybe pagaliau vėl pasitikėti savimi.

Implantavimo galimybės Minties odontologijos klinikoje:

Vienas svarbiausių faktorių, leidžiančių užtikrinti sėkmingą rezultatą – gydymą dantų implantais atliekančio gydytojo kompetencija ir patirtis. Minties odontologijos klinikoje darbuojasi ilgametę patirtį sukaupęs veido ir žandikaulių chirurgas Justas Šatkauskas Sėkmingas gydymas neįmanomas ir be patikimų implantų. Minties klinika orientuojasi tik į aukščiausios kokybės standartus, todėl gydymą dantų implantais atliekame pasitelkdami visame pasaulyje pripažintų kompanijų gaminius:

Gydymo galimybės

Vieno danties atkūrimas

Vieno danties atkūrimas

Netekti vieno danties galima dėl klastingo ėduonies, susidūrus su dantų gydymo komplikacijomis ar patyrus traumą, kurios metu sužaloto danties paprasčiausiai nebeįmanoma pataisyti. Net ir vieno danties netekimas sukelia diskomfortą ir neleidžia pasitikėti savimi – ypač tuomet, jei trūkstamas dantis pastebimas šypsantis.

Plačiau
Kelių dantų atkūrimas

Kelių dantų atkūrimas

Kelių dantų netekimas – ilgalaikis procesas, sukeliantis įvairias komplikacijas: dantų lankų deformacijas, sąkandžio ar žandikaulio sąnario problemas, kramtymo funkcijos bei kalbėjimo sutrikimus. Dažniausiai tokie žmonės gelbėjasi daliniais išimamaisiais dantų protezais arba tiltais, tačiau šie dantų atkūrimo būdai sukelia įvairių nepatogumų.

Plačiau
Visų dantų atkūrimas

Visų dantų atkūrimas

Daugumos ar visų dantų netekimas – problema, su kuria dažniausiai susiduria garbaus amžiaus žmonės. Dantų netenkama dėl periodonto ligų ir jų komplikacijų, įvairių lėtinių ligų ar ilgus metus tinkamai nesirūpinant burnos ertmės higiena. Dažniausiai siekiant atkurti prarastą dantų funkciją, gelbėjamasi išimamaisiais dantų protezais, tačiau šis būdas turi įvairių minusų.

Plačiau

Gydymo etapai

Konsultacija

Konsultacija

Pirmojo vizito metu gydytojas įvertina paciento sveikatos būklę, išsiaiškina gydymo poreikius ir galimybes. Tuomet suteikia informaciją apie būsimo gydymo eigą.

Ištyrimas

Ištyrimas

Atliekama 3D kompiuterinė tomografija, kurios metu apžiūrima ir įvertinama paciento burnos ertmės būklė.

Gydymo planavimas

Gydymo planavimas

Atsižvelgiant į tyrimų metu gautus rezultatus sudaromas gydymo planas.

Gydymo pradžia

Gydymo pradžia

Į žandikaulį sriegiami implantai pritvirtinami laikinieji protezai tvirtinami nuolatiniai protezai.

Protezavimas

Protezavimas

Vienas implantas įsriegiamas vidutiniškai per 20-30 minučių. Dantų implantacija neskausminga, užtenka vietinės nejautros, nenaudojama narkozė.

 

Vienas svarbiausių faktorių, leidžiančių užtikrinti sėkmingą rezultatą – gydymą dantų implantais atliekančio gydytojo kompetencija ir patirtis. Minties odontologijos klinikoje darbuojasi ilgametę patirtį sukaupęs veido ir žandikaulių chirurgas Justas Šatkauskas.

STRAUMANN® – populiariausias pasaulyje implantų gamintojas. STRAUMANN® kompanija nuolat investuoja į mokslinius tyrimus ir jau turimų technologijų tobulinimą, tad pacientams ir gydytojams gali pasiūlyti efektyvias, patikimas bei ilgaamžiškas gydymo galimybes. Šypsenomis, atkurtomis pasitelkiant STRAUMANN® implantus, džiaugiasi jau daugiau nei milijonas pacientų visame pasaulyje.

MEDENTiKA® Vokietijoje gaminami implantai, priklausantys STRAUMANN® grupei. Šie implantai gaminami iš šalto lydymo titano, kuris laikomas aukščiausios klasės implantų lydinio standartu ir pasižymi ypatingai geru suaugimu su kaulu bei ilgaamžiškumu.