• Darbo valandos: 08:00 – 20:00
  • info@mintiesklinika.lt

Protezavimas

Dantys – harmoninga sistema, tačiau bėgant metams, dėl gyvenimo būdo, žalingų įpročių ar burnos ertmės ligų mūsų dantys neišvengiamai keičiasi.
Pamažu tolstama nuo harmoningumo – skyla ir trupa kandamieji dantų kraštai, dyla ir žemėja sąkandis, netenkama vieno ar kelių dantų, o kartais prarandamos ir   ištisos jų eilės.

 Problemų – begalė, tačiau daugumą jų išspręsti galima pasitelkiant šiuolaikiškas dantų protezavimo metodikas.

 Minties klinikos specialistai įvertins esamą situaciją, Jūsų lūkesčius, pageidavimus bei finansines galimybes ir pritaikys tinkamiausią protezavimo būdą. Atsižvelgiant į burnos ertmės būklę ir kitus aspektus, Jums gali būti pritaikomi tiek išimamieji, tiek neišimamieji dantų protezai.

Protezavimo galimybės, kurias pasitelkiant galima atkurti tiek pavienius dantis, tiek ištisas dantų eiles:

  • Mikroprotezavimas – tai dantų padengimas preciziškai tiksliai pagamintais mikroprotezais. Mikroprotezai – tai tvirtos, ypatingai estetiškos ir bėgant metams nesikeičiančios restauracijos. Dėl šios priežasties, šis dantų atkūrimo metodas ne tik sugrąžina prarastas dantų funkcijas, bet ir leidžia sukurti nepaprastai estetiškai ir natūraliai atrodančią šypseną. Mikroprotezų rūšys: laminatės, įklotai, užklotai.
  • Protezavimas metalo keramika – pakankamai pigus protezavimo būdas. Metalo keramikos protezai – tai metalinis karkasas, padengtas porceliano sluoksniu, kurio atspalvis idealiai pritaikomas prie natūralių dantų spalvos.
  • Protezavimas bemetale keramika – inovatyvus ir itin estetiškas dantų restauracijos metodas. Bemetalė keramika yra laidi šviesai, todėl savo spalva ir skaidrumu prilygsta natūraliems,gamtos sukurtiems dantims. Kiti privalumai: ilgaamžiškumas, tvirtumas, atsparumas nusidėvėjimui.
  • Protezavimas cirkonio keramika – patį natūraliausią efektą sukurti leidžiantis dantų atkūrimo būdas. Tokių protezų karkasas pagaminamas iš cirkonio oksido, kuris, pasitelkiant specialią technologiją, dengiamas porcelianu. Cirkonio vainikėliai pasižymi ypatingu pralaidumu šviesai, yra atsparūs lūžiams ir kitokiems pažeidimams, yra itin ilgaamžiški ir nesukelia alerginių reakcijų.
  • Išimamieji protezai – plokštelės arba lanko atraminiai protezai.
  • Protezavimas ant implantų – prigijus implantams, ant jų tvirtinamos iš pasirinktų medžiagų pagamintos dantų karūnėlės arba tiltai. Jeigu pacientas pageidauja, galima pritaikyti ant implantų tvirtinamą išimamąjį protezą.