• Darbo valandos: 08:00 – 20:00
  • info@mintiesklinika.lt

Apie mus

Mes tikime, kad kartu su sveikesne ir gražesne šypsena prasideda kokybiškesnis gyvenimas.

Dantų ir visos burnos ertmės sveikata glaudžiai siejasi su viso organizmo būkle ir netgi gebėjimu pasitikėti savimi bei džiaugtis gyvenimu. Savo darbu mes siekiame suteikti Jums galimybę džiaugtis sveikais ir gražiais dantimis, kurie laikomi sveikatos ir grožio simboliu.

Minties klinika turi savitą filosofiją. Esame įsitikinę, kad efektyviai vykdyti savo veiklą ir pelnyti pacientų pasitikėjimą galima tik turint aiškias, etiškas ir į maksimalų rezultatą orientuotas vertybines nuostatas. Pagrindinės mūsų vertybės:

Profesionali komanda. Mūsų pasididžiavimas – ilgametę patirtį turinčių specialistų komanda. Kiekvienas iš jų – savo srities specialistas. Tačiau mes ypatingai vertiname ne tik individualumą bei asmeninį meistriškumą, bet ir tai, jog visi gebame glaudžiai dirbti komandoje, komunikuoti ir dalintis žiniomis. Kartu mes galime įveikti net ir pačius sudėtingiausius kompleksinio gydymo atvejus.

Tobulėjimas. Odontologija – nuolat besiplečianti ir modernėjanti medicinos šaka. Mes aiškiai suvokiame, jog norint pasiūlyti savo klientams naujausias gydymo galimybes, privalu nuolat mokytis, tobulėti ir gilinti savo žinias. Dėl šios priežasties mūsų gydytojai dalyvauja įvairiuose kursuose, seminaruose, tarptautiniuose mokymuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Įvairiapusiškumas ir modernumas. Mūsų klinikoje teikiamas įvairių rūšių odontologinis gydymas: pradedant įprastomis terapinio gydymo procedūromis, baigiant sudėtingomis visų dantų rekonstrukcijomis ar dantų implantavimu. Savo darbe naudojame tik pažangią įrangą, šiuolaikines technologijas ir sertifikuotas medžiagas.

Profilaktika. Mes rūpinamės, kad Jūsų gyvenimo netrikdytų netikėtos su burnos ertmės sveikata susijusios problemos ir siekiame, kad gydymo procedūrų prireiktų kuo rečiau. Todėl kiekvienam pacientui padedame pasirinkti burnos ertmės priežiūros priemones, duodame naudingų patarimų ir atsakome į visus iškilusius klausimus. Taip pat visada primename, kada ateina metas sugrįžti reguliariai gydytojo odontologo apžiūrai ar profesionaliai burnos ertmės higienai.

Visiems draugiška aplinka. Mūsų klinikos gydytojai žino, kaip rasti bendrą kalbą su bet kokiu pacientu – vaiku, suaugusiuoju ar senoliu, o prireikus bendrauja ir užsienio kalbomis. Mes suvokiame, kad vien laikytis Odontologų profesinės etikos kodekso nepakanka – svarbu įsiklausyti į kiekvieno paciento poreikius ir sukurti nuoširdų, pasitikėjimu grįstą ryšį.

Ši klinika – tai vieta, kur tiek pacientų, tiek mūsų gydytojų mintys materializuojasi ir virsta lūkesčius pranokstančiais rezultatais bei galimybe šypsotis gražia, ir, svarbiausia, sveika šypsena.